Merhabalar herkese. 2 yıl aradan sonra tekrar elektronik sigara almayı düşünüyorum ve araştırmama rağmen içime sinmeyen bazı sorular var kafamda. Sizin tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum diyerek sorularıma geçeyim...

1- 2 yıl önce tarot nano almıştım ve coil vs derken bayağı bıktırmıştı beni. bu dertten kurtulmak adına bu sefer rda bir cihaz almayı düşündüm ve squonk diye bir olay olduğunu öğrendim. dolayısıyla VANDY VAPE PULSE BF KİT te tam bu kriterlere uyduğu için kafama yattı ve almayı düşünüyorum. yalnız bu alette diğer modlarda olduğu gibi W arttırma olayı yok. direk tuşa basıp çekiyosun. rda olduğu için muhtemelen sıcak buhar geliyordur diye düşündüm ama emin değilim. kullananlar veya duyanlar var mı durum nedir buhar soğuk mu geliyor? şayet soğuk buhar geliyorsa almayacağım.

2- coilli ürünlere göre rda ürünlerde maliyet durumu nedir? pamuk ve teli kendimiz temin edip sardığımız için daha mı az masraflı oluyor?

3- coilli cihaz kullanan bir arkadaşım, rdaların damlatmalı olduğu için çok likit tükettiğini söyledi. ne kadar doğrudur? aklıma gelenler şimdilik bunlar, yardımlarınızı bekliyorum.

aynı zamanda siz değerli abilerimden rda kit tavsiyeleriniz varya veya mod+ato ayrı tavsiyeler varsa alabilirim. max 300 lira geçmemek koşuluyla