Arkadaşlar iyi akşamlar oncelikle. Daha önce bir kez e-cig işine girip yok ohm şu, yok pamuguydu, yok coil yanmasiydi derken sıkılıp, verdiğim likit vs siparişleri de gelmeyince 2 günde bıraktım. Yakınlarda bu işin kolay versiyonlarının çıktığını öğrendim Juul la.

Bir bakayım deyince orda da farklı farklı secenekler varmış yok Veiik yok inifix. Şimdi sizlerden yardım istiyorum bu konuda. Aroma falan umrumda değil, günde 1.5 paket camel ( baya ağırdır) içen biri olarak beni kokutmadan nikotin ihtiyacimi gidericek, mümkün mertebe coil bilmem ne yandı derdi olmadan kullanabileceğim bir ürün onerebilir misiniz? Tankını parçalarını kolay bulabileceğim, kolay kullanabileceğim benim gibi bir starteri yormuycak bir mod.

Tabi belki de en önemlisi sigara keyfine yakın likit tavsiyesi ve bunları güvenerek 2. el- bozuk- sorunlu ürün vs. kaktırılmadan kargo yoluyla alabileceğim güvenilir bir site, isim tavsiyesiyle birlikte. Sanırım burda referanslı baya arkadaş var. Buraya yazmamın sebebi de bu biraz.

Benim baktiklarim arasında Juul hoşuma gitti ama şüphem şu ki pahalı bir alet. Olur da gene beceremezsem, hoşuma gitmezse, düzgün likit bulamazsam boşa dünya masraf gibi duruyor. Bir de tanklarının 2-3 haftada bir iptal oldugu söylenmiş o da baya masraf açar. Yalnız olur da tutarsa da hiç umrumda olmaz tank falan sanırım en kolay ve sigaraya en yakın olan da Juul Muş. Yardımcı olmak isteyenlere şimdiden teşekkürler Lütfen kafa karıştırıcı cevap değil net cevaplar verin. Su mod sana uyar şu likitle iyi gider alabileceğin güvenli adres şudur kaziklanmadan gibi gibi.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi