Nasıl Kullanılır


Açma/Kapama: Ateşleme butonuna 5 kez arka arkaya bastığınızda ekran açılacak ve kullanıma hazır olacak. Aynı yolla, cihaz açıkken ateşleme butonuna 5 kez arka arkaya bastığınızda da cihaz kapanacak.
joyetech_ego_aio_nasıl_kullanılır (5).jpg


E-Sigara İçme: Ateşleme butonuna basılı tutun ve ağızlık aracılığıyla içinize çekin.


Şarj Etme: eGo AIO cihazını USB kablo ile bilgisayarınıza veya şarj adaptörünüze bağlayarak kolayca şarj edebilirsiniz. Tamamen şarj olduğunda, buton ışığı sönecek.


Likit Dolumu:


Atomizer kapağını sökmek için kapağa basın, daha sonra 2ml likit kapasitesine sahip kavisli boşluğa likidinizi enjekte edin.


NOT: 1. Hazneyi yerleştirirken taşma sorunu yaşamamak için likidinizi maksimum işaretinden daha fazla doldurmayın.


2. Dry burn olmaması için, ilk kullanımdan önce iç atomizerinize birkaç damla likit damlatın.
joyetech_ego_aio_nasıl_kullanılır (3).jpg


İç Atomizer Değişimi:


Çocuklara zarar vermemesi için tasarlanmış kilidi ile, atomizer kapağını döndürerek sökmek için kapağa basın, kapakta yer alan iç atomizeri(Doğal pamuk ile) de sökün ve yenisiyle değiştirin. (NOT: Lütfen iç atomizeri su ile yıkamayın. Alkollü pamuk veya temiz kuru biz bez ile basitçe ovun)
joyetech_ego_aio_nasıl_kullanılır (1).jpg


Gösterge ışığını kapatmak veya değiştirmek:


Cihaz kapalıyken, gösterge ışığı açılana kadar ateşleme butonuna uzun basın, daha sonra kırmızı, sarı, yeşil, mavi, çivit mavisi, beyaz, mor veya kapalı ışık seçenekleri arasında seçim yapın.
joyetech_ego_aio_nasıl_kullanılır (2).jpg


Hava girişinin ayarlanması:


Hava girişini ayarlamak için atomizer kapağındaki halkayı saat yönünde veya saat yönünün tersinde döndürün. Hava girişi iki işaret birbiriyle eşleştiğinde en geniş halinde olacak, sağa veya sola döndürdüğünüzde genişliği azalır.


joyetech_ego_aio_nasıl_kullanılır (4).jpg