Ürün Tanıtımı:


Daha geniş batarya ve likit kapasitesi ile eGo ONE Mege V2 çok güçlü ve dayanıklı bir cihazdır. Size seçebilmeniz için iki mod sunar: geliştirilmiş çift devreli koruma özellikleriyle doğrudan çıkış ve sabit voltaj çıkış modları. Ayrıca daha uzun ömürlü CLC – Ceramic iç atomizeri ile birlikte gelir. Cihaza uygulayabileceğiniz birden fazla CL serisi iç atomizer vardır. Basit ve etkin kullanımı, eGo ONE Mega V2’yi eşsiz ve üstün kılar.
ego one mega v2


Nasıl Kullanılır


Açma/Kapama: Ateşleme butonuna 5 kez arka arkaya bastığınızda ekran açılacak ve kullanıma hazır olacak. Aynı yolla, cihaz açıkken ateşleme butonuna 5 kez arka arkaya bastığınızda da cihaz kapanacak.


E-Sigara İçme: Ateşleme butonuna basılı tutun ve ağızlık aracılığıyla içinize çekin. Ateşleme butonunu bırakın ve nefesinizi dışarı verin.


Şarj Etme: eGo ONE Mega V2 cihazını USB kablo ile bilgisayarınıza veya şarj adaptörünüze bağlayarak şarj edin. Cihaz tamamen şarj olduğunda buton ışığı kaybolacak.


Likit Dolumu:


Atomizeri bataryadan ayırın ve atomizer tüpünden tabanı çevirerek sökün. Daha sonra likidinizi kavisli boşluğa doğrudan enjekte edin.


NOT: 1. Sızıntıdan kaçınmak için likidinizi hava borusunu geçecek kadar doldurmayın.


2. Dry burn olmaması için, ilk kullanımdan önce iç atomizerinize birkaç damla likit damlatın.
Resim


İç Atomizer Değişimi:


Atomizer tabanını tüpten ayırın, tabanda yer alan iç atomizeri çevirerek sökün, daha sonra değiştirin veya temizleyin.


(NOT: Lütfen iç atomizeri su ile yıkamayın. Temiz kuru bir bez ile basitçe ovun.)


Hava Girişinin Düzenlenmesi:


Hava akımını azaltmak için atomizer tabanını saat yönünde, artırmak için ise saat yönünün tersinde döndürün.


Doğrudan Çıkış Modu ve Sabit Voltaj Çıkışı Modu arasında geçiş yapmak:


Cihaz kapalıyken, ateşleme tuşuna uzun basarak doğrudan çıkış modu(beyaz ışık) ve sabit voltaj modu(turuncu ışık) arasında seçim yapabilirsiniz. Mevcut modu seçmek için ateşleme butonunu bırakın.


Fonksiyonlar:


Kısa Devre Koruması:


1, Elektrik enerji paneli sayesinde güç girişi doğrudan kesilecek ve yeniden aktif etmek için şarj etmek gerekecek.


2, Çalışma öncesi kısa devre: buton ışığı 5 kez yanar ve daha sonra kapanır.


3, Çalışma esnasında kısa devre: kısa devreden önce buton ışığı 3 kez yanar.


Atomizer Koruması: Güç çıkışını kapatmak için butona 15 saniyeliğine basın, 10 kez beyaz ışık yanıp sönecek. Butonu bırakın, ışık yanıp sönmeyi bırakacak.


Düşük voltaj koruması: Batarya voltajı 3.3V değerinden küçükken, buton ışığı 40 kez yanıp söner ve cihaz kapanır. Butona basmak cihazı açmaz.


Rezistans incelemesi:


1, Çıkış rezistansı >5ohm olduğunda butona basarsanız ışık yavaşça yanıp sönecek.


2, Çıkış rezistansı <0.2ohm olduğunda, düşük çıkış gücü veya olası bir kısa devre durumu için ışık 5 kez hızlıca yanıp sönecek.


Pil Gösterim Fonksiyonu:


Gösterge ışığı pil seviyesi yüksek iken sürekli yanar veya yavaşça yanıp söner. Pil seviyesi düşükken ise gösterge ışığı daha sık yanıp söner.


Batarya ışığı, şarj durumunda veya cihaz USB ile bağlandığında yanıp söner ve 5 saniye içinde tamamen söner.


Uyarı


1. Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutun.


2. Bu ürün genç veya sigara kullanmayan kişiler için önerilmez.


Uyarılar:


1. eGo ONE Mega V2 coilleri ile uyuşan uygun bataryalar seçmeniz gerekir.


2. eGo ONE Mega V2 cihazını kullanmadığınızda cihazı kapalı durumda tutmanız daha iyi olur.


3. eGo ONE Mega V2 kullanımda değilken butona basmayı denemeyin.


4. eGo ONE Mega V2 cihazınız yalnızca Joyetech tarafından tamir edilebilir. Kişisel yaralanmalar ve/veya cihaza verebileceğiniz daha ciddi hasarlardan kaçınmak için cihazı kendiniz tamir etmeyi sakın denemeyin.


5. eGo ONE Mega V2 kuru şartlar altında, -10°C(14°F) ile 60°C(140°F) sıcaklıkları arasında kullanılmalıdır ve 0°C(32°F) ile 45°C(113°F) sıcaklıkları arasında şarj edilmelidir.


6. eGo ONE Mega V2, orijinal Joyetech bileşenleri ile tasarlanmıştır. eGo ONE Mega V2 cihazını orijinal olmayan bileşenler ile kullanmak cihazın düzgün çalışmamasına ve/veya hasara yol açabilir.


Garanti


Lütfen Joyetech ürün garanti belgesini dikkate alın. İnsan hatasından kaynaklanan hiçbir hasar için sorumlu değiliz. Üçüncü parti üreticilerden aldığınız ürünler garanti kapsamımızda değildir.


Joyetech aşağıdaki hüküm ve koşullara göre cihazınızı garanti kapsamında tamir etmeyi kabul eder:


1. Bu garanti, Joyetech markasının kusurlu olduğu noktada ücretsiz tamir hizmeti sağlar. Garanti süresi kullanıcının cihazı satın aldığı günden itibaren 90 gündür.


2. Bu garanti aşağıdaki şartlara göre geçersiz sayılabilir:


* Müşteri garanti belgesine veya satın alım işleminin orijinal makbuzuna sahip değilse


* Uygun olmayan kullanım veya kullanıcı tarafından yapılan tamir sebebiyle oluşan ürün arızası veya hasarı.


* Cihazı düşürmek gibi aşırı güç sonucu oluşan ürün arızası veya hasarı.


* Önerilen cihaz çalıştırma şartları dışında kullanımın sebep olduğu ürün arızası veya hasarı. (önlemler için kullanım kılavuzuna bakın)


* Su veya diğer sıvı maddelerin yanlış kullanımından kaynaklanan ürün arızası veya hasarı. (kullanım yönergeleri için kullanım kılavuzuna bakın)


* Joyetech’e ait olmayan bileşenlerle kullanımdan kaynaklanan ürün arızası veya hasarı.(şarj cihazı, batarya, ve güç kablosu


3. Bu garanti kişisel ögeleri ya da tüketim mallarını ve aksesuarlarını kapsamaz, dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere: ağızlık, kartuş, iç atomizer, kordon ve deri kılıf.


4. Bu garanti Joyetech markasına ait olmayan ürünleri kapsamaz. Bu garanti sadece 90 günlük garanti süresi içinde olduğu kanıtlanabilen belirli Joyetech markasına sahip ürünlerde geçerlidir.