Reuleaux RX2/3 Genel Görünüm


Arka kapak (2 pil için)
Arka kapak (3 pil için)
510 bağlantı parçası
Ateşleme butonu
Havalandırma delikleri
OLED ekran
Düzenleyici buton
Mikro USB girişi


Ürün Detayları & Özellikleri


Boyut: 40.2*34.5*88.7mm (2 pil için)
Boyut: 40.2*50.1*88.7mm (3 pil için)
Bağlantı parçası: 510
Pil tipi: 18650 pil (deşarj akımı 25A değerinden yüksek olmalıdır)
Çıkış modu: VW/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TCR Modları
Çıkış wattı: 1-150W (2 pil için) / 1-200W (3 pil için)
Rezistans aralığı: 0.05-1.5ohm TC modları için
Rezistans aralığı: 0.1-3.5ohm VW modu için
Sıcaklık aralığı: 100-315°C/ 200-600°F (TC modları)


Nasıl Kullanılır:


1.Cihazı açma/kapatma:


Batarya kapağı kilit butonuna basın, batarya kapağı otomatik olarak açılacak. Daha sonra batarya gövdesine iki adet 18650 pil yerleştirin. Arka kapaktaki iki çentiği göz önünde bulundurun ve önce kapağın üst kısmını, daha sonra alt kısmını bastırarak kapağı takın. Cihazı açıp kapatmak için 5 kez ateşleme butonuna arka arkaya hızlıca basın. Aynı işlemleri 3 pilli versiyonu için de uygulayabilirsiniz.


Not:
(1). İki pil ile maksimum çıkış ve voltaj sırasıyla 150W ve 6V’tur. Üç pil ile maksimum çıkış ve voltaj sırasıyla 200W ve 9V’tur. Ve iki durumda da maksimum deşarj akımı 50A’dir.
(2). Lütfen cihazı kullanmadan önce atomizerinizle eşleşmesi için uygun watt aralığını ayarlayın.
(3). Lütfen güvenliğiniz için hasarlı kaplamaya sahip pilleri kullanmayın.


2. Gizlilik fonksiyonu:
Cihaz açıkken, ateşleme butonuna ve sol düzenleyici tuşuna aynı anda basılı tutun. Bu işlem ekran görünümünü açacak veya kapatacak.


3. Tuş Kilidi fonksiyonu:
Cihaz açıkken, iki düzenleyici tuşa da aynı anda basın. Bu işlem Ayar Kilidi fonksiyonunu açıp kapatmanızı sağlar.


4. Mikro USB girişi fonksiyonu:
USB girişi cihazı şarj etmek veya güncellemek için kullanılabilir. Pilleri çıkarıp ayrı bir şarj cihazında şarj etmeniz önerilir.


5. Ekran modunu değiştirin: Cihaz kapalı durumdayken iki düzenleyici tuşa da aynı anda basın, ekran 180 derece dönecek. Bu işlem sonrası ekranı iki farklı açıdan görebilirsiniz.


VW/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TCR modları arasında geçiş yapmak:


1. Cihazı açmak için ateşleme butonuna 5 kez basın. OLED ekranı size 4 satırlık bilgilendirme sunar.


(1). Mod (VW, TC-Ni, TC-Ti, TC-SS, TCR) ve batarya göstergesi
(2). TC modlarında sıcaklık veya VW modunda çıkış wattı.
(3). TC modlarında çıkış wattı veya VW modunda voltaj.
(4). Kullanıcı bilgisi (Akım, Çekiş Sayısı, Çekiş Süresi) ve Rezistans


2. Ateşleme butonuna 3 kez basın, menüye girdiğinizi göstermek için mod göstergesi yanıp sönecek. VW, TC-Ni, TC-Ti, TC-SS ve TCR modları arasında seçim yapmak için sağ düzenleyici butona basın. Mevcut ayarı onaylamak ve menüden çıkmak için ateşleme butonuna basın veya ekranın 10 kez yanıp sönmesini bekleyin.


VW Modu: Bu modda çıkış wattı düzenleyici butonlar yardımıyla 1W ila 150W/200W arasında ayarlanabilir. Artırmak için sağ, azaltmak için sol düzenleyici tuşu kullanın.


TC-SS Modu: TC-SS modu SS316 coil ile uyumludur.


TCR (M1, M2, M3):
TCR (Temperature Coefficient of Resistance) fonksiyonu ile birlikte, sahibi olduğunuz coil çeşitlerine göre (Ti, Ni, SS) sıcaklığı ayarlayabilirsiniz. TCR modu altında, mod göstergesi yanıp sönerken, sol düzenleyici tuşa basın ve alt menü ögelerinin (M1, M2, M3) yanıp söndüğünü göreceksiniz. M1, M2 ve M3 seçenekleri arasında seçim yapmak için sağ düzenleyici tuşa basın. Daha sonra da onaylamak için ateşleme butonuna basın.

TCR nasıl ayarlanır?
Kapalı durumdayken, TCR ayar menüsüne girmek için ateşleme ve sağ düzenleyici butonlarına aynı anda basılı tutun:
(1). TCR M1, M2 ve M3 arasında seçim yapmak için sağ/sol düzenleyici tuşa basın.
(2). Daha sonra istediğiniz seçeneği onaylamak için ateşleme butonuna basın;
(3). Coil’in TCR değerine göre parametrenin sıcaklığını artırmak veya azaltmak için düzenleyici butonları kullanın;
(4). Onaylamak için ateşleme butonuna uzun basın veya yaklaşık 10 saniyeliğine bırakın.

Burada sizin için TCR değer aralıkları var:


Not: 1. Yukarıdaki TCR değerleri gerçek değerinin 10^5 ile çarpılmış halidir.


2. TCR değer aralığı 1-1000 arasındadır.


Ek TC Modu Fonksiyonları:
Sıcaklık ayarı: TC modlarında, sıcaklık düzenleyici butonlar ile 100-315°C veya 200-600°F aralığında ayarlanabilir, artırmak için sağ azaltmak için sol butonu kullanın.

°C ve °F arasında geçiş:
Eğer sıcaklığı 315°C değerine yükseltirseniz ve sağ düzenleyici butona basmaya devam ederseniz sıcaklık otomatik olarak en düşük Fahrenheit seviyesine döner. (200°F). Aynı şekilde eğer sıcaklık 100°C altına düşerse yine otomatik olarak °F görünümüne geçer ve sıcaklık 600°F seviyesinden düşmeye başlar.

Watt ayarlanması:
Watt işareti yanıp sönerken, watt ayarlamak için sağ veya sol düzenleyici butonu kullanın, daha sonra onaylamak için ateşleme butonuna basın. Sol veya sağ düzenleyici butona uzun süre basmak ayarı daha hızlı değiştirmenize olanak tanır.

Rezistans kilidi fonksiyonu:
Rezistans işareti yanıp sönerken, atomizer rezistansının kilidini kaldırmak için sol veya sağ düzenleyici butona basın. (Not: Bu işlem oda sıcaklığında uygulanmalıdır)


Yeni atomizer kurulumu: TC modunda, yeni atomizerleri oda sıcaklığında takmaya önem gösterin. Eğer yeni bir atomizer takmadan önce oda sıcaklığı seviyesine inmemişse, o seviyeye inene kadar cihaz düzgün olarak korunmaz.
Not:
(1). Yeni bir atomizer takıp çıkarıyorken veya var olan atomizerinizi yeniden takarken cihaz onaylamanız için ekranda “New Coil Right, Same Coil Left” mesajını gösterecek. Yeni bir atomizer taktığınızı onaylamak için sağ düzenleyici butona basın. Eğer aynı atomizeri taktıysanız sol düzenleyici butona basın.
(2). Eğer TC modunda normal bir coil veya rezistansı 1.5ohm’dan yüksek bir coil kullanıyorsanız cihaz otomatik olarak VW moduna geçiş yapar.


Batarya seviyesinin gösterilmesi: Batarya işareti yanıp sönerken, batarya sembolü ve batarya yüzdesi seçimleri arasında geçiş yapmak için sağ düzenleyici butona basın.


Current(Akım), Puff(Çekiş Sayısı) ve Time(Çekiş Süresi) arasında geçiş: kullanıcı bilgisi işareti yanıp sönerken Current, Puff ve Time seçenekleri arasında geçiş yapmak için sağ düzenleyici tuşa basın.


Logo modu: Realeaux RX2/3 yeni eklenmiş logo moduna sahiptir.
Cihaz açıkken, logo moduna girmek için ateşleme butonuna ve sağ düzenleyici butona eş zamanlı basın. Sağ ve sol düzenleyici tuşa basarak logo özelliğini açıp kapatabilirsiniz, onaylamak için ise ateşleme butonuna basın.


Bizim logomuzu indirebilirsiniz. Ayrıca tercihinize göre kendi logonuzu yapabilir, yazılım yardımıyla bunu cihaza aktarabilirsiniz. Logo .bmp formatında olmalıdır ve 64*48 piksel ile sınırlandırılmıştır.

Arıza Gösterimi ve Koruması:
No Atomizer Uyarısı: Cihaz kendisine bağlı bir atomizer algılamadığında OLED ekranda “No Atomizer Found” uyarısı gösterilir.


Atomizer Low uyarısı: VW modunda atomizerin rezistansı 0.1 ohm dan ya da TC modunda 0.05 ohm dan daha küçükken, OLED ekranda ‘’Atomizer Low’’ yazısını göreceksiniz.


Atomizer Kısa Devre Koruması:
Atomizer kısa devresi olduğunda, OLED ekranda ‘’Atomizer Short’’ yazısını göreceksiniz.


Sıcaklık uyarısı:
Eğer cihaz sıcaklığı 70°C üzerindeyse, otomatik olarak güç çıkışı kesilir ve ekranda ‘’Device Too Hot’’ uyarısı görünür.


10 Saniye Üstü Koruması: Ateşleme butonuna 10 saniyeden daha uzun süre bastığınızda, güç çıkışı kesilecek ve OLED ekranda ‘’Over 10s protection’’ yazısını göreceksiniz.


Sıcaklık koruması:
VT modunda, eğer mevcut coil sıcaklığı ayarlanmış sıcaklıktan yüksek ise, cihaz “Temp Protection’’ uyarısı verir.


Weak Battery Uyarısı: TC/VW modlarında, çalışan bir atomizer ve 2.9V’tan daha düşük voltaja sahip bir batarya ile cihaz kurulduğunda şu uyarı gösterilir: Weak Battery. Bu arada, çıkış gücü bu sebeple düşürülür.


Düşük Güç Uyarısı: Eğer batarya gücü 10% değerinden düşükse ekrandaki güç sembolü yanıp sönecek.


Imbalanced Uyarısı:
Eğer iki pil arasındaki voltaj farkı 0.3V veya daha fazla ise, kablo takıldığında ekranda ‘’Imbalanced Batteries’’ uyarısı görünür. Lütfen pilleri şarj etmek için çıkarın ya da yeni şarj edilmiş piller ile değiştirin.

Check USB Uyarısı:
Eğer USB adaptörünün voltajı 5.8V veya daha yüksekse, şarj cihazına taktığınızda veya ateşleme butonuna bastığınızda ekranda ‘’Check USB Adapter’’ yazısı görünecek.

Charge Error:
Eğer cihazınız şarj cihazına bağlıyken şarj akımı algılamıyorsa, ekran ‘’Charge Error’’ uyarısı gösterecek.


Check Battery:
Cihazınız açık ve şarj cihazına bağlıyken, cihazda piller yoksa veya yanlışlıkla ters yerleştirilmişse ekran ‘’Check Battery’’ uyarısı verir.

Garanti
Lütfen garanti poliçesi için WISMEC distribütörünüze danışın. Kullanıcı hatasından kaynaklanan hiçbir hatadan sorumlu değiliz.
Bu garanti yalnızca garanti süresi içerisinde olan orijinal WISMEC ürünleri için geçerlidir.


Uyarı

1. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun.
2. Bu ürün genç insanlara, sigara içmeyenlere, hamile veya emziren kadınlara, nikotine alerjisi veya hassasiyeti olan kişilere önerilmez.


Kontra Endikasyon
1. Cihazınız yalnızca Wismec tarafından tamir edilebilir. Kişisel yaralanmalar ve/veya cihaza verebileceğiniz daha ciddi hasarlardan kaçınmak için cihazı kendiniz tamir etmeyi denemeyin.

2. Cihazı ürüne zarar verebilecek yüksek sıcaklıkta veya nemli ortamlarda bırakmayın. Şarj esnasında uygun çalıştırma sıcaklığı 0°C ile 45°C, kullanım esnasında ise -10°C ile 60°C aralığındadır.

3. Cihazı sudan uzak tutun.

Muhtemel yan etkiler

1. Bu ürünün kullanımı sağlığınıza tehlike verebilir.
2. Bu ürünü kullandıktan sonra herhangi bir yan etki ile karşılaşan insanların daha az nikotin yoğunluğuna sahip veya nikotinsiz likit kullanmaları önerilir.